Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Ja kush u eleminua sot nga Big Brother Vip

Lajme të ngjashëm

Edhe kjo e shtunë është shoqëruar me emocione të forta brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Ethet e garës kishin pushtuar të nominuarit e javës të cilët ishin, Jori, Luizi, Qetsori, Nita, Visi, Kejsi dhe Bledi.

Visi dhe Kejsi ishin ata të cilët ngelën në fund dhe mes dy banorëve ishte Kejsi ajo e cila la përfundimisht shtëpinë e Big Brother Vip, duke hequr kështu dorë përfundimisht nga çmimi i madh.

 

Më shumë