Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
2.6kmh
75 %
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
Sht
26 °
E martë, 26 Shtator, 2023

“Ishte e përgatitur”, Amos Zaharia flet për të dashurën: I pata thënë se do e kem një romancë aty brenda

Lajme të ngjashëm

Ish-banori i Big Brother Vip, Amos Zaharia, si brenda dhe jashtë shtëpisë vijon të tërheqë vëmendje.

Së fundmi, ai në një intervistë të dhënë është ndalur te raporti i tij me banoren tjetër të shtëpisë, Dea Mishel.

Amos u shpreh se Dea ishte vajza me të cilën u krijua ndjesia që marrëdhënia mund të ishte multi dimensionale dhe një raport që mund të kishte diçka më shumë.

Gjithashtu ai  foli edhe për vajzën me të cilën kishte një “lidhje të hapur”  jashtë, për të cilën tha se para se të futej në shtëpi i kishte thënë se brenda në shtëpi mes tij dhe ndonjë banore mund të kishte ndonjë romancë.

“Po tani gjërat sikur kanë ndryshuar pak dhe ju jeni vetë të dijenishëm. Unë di vetëm të them këtë gjë që brenda asaj shtëpie unë nuk është se e pata të lehtë që të gjeja komunikimin me shumë nga banorët. Ishin të pakët ata njerëz me të cilët mund të bëja edhe këto humoret që mbase nuk janë kuptuar dhe mbase kjo nuk ka shërbyer për mirë. Por me Dean u krijua ndjesia që marrëdhënia mund të ishte multi dimensionale. Ishte një raport që i krijonte kushtet që të ndërtohej diçka më shumë. Me Dean, nuk kemi si ndahemi kur nuk jemi lidhur.

Unë kisha diçka që nuk kishte emër jashtë, ishte pak a shumë si një open relationship, diçka që nuk ishte e konsoliduar. Përpara se unë të futesha aty brenda i thashë vajzës që edhe nëse fillon dhe ndodh një romancë ti përgatitu. Ajo ishte e përgatitur kur unë u futa brenda. Tani nuk dua të flas dhe nuk dua të shprehem.

E kam thënë dhe më parë më duket, Dea të tjera gjëra thoshte por ndjesia që ishte, mënyra se si e shikonim njëri-tjetrin, sado flirtues të jesh ti nuk mund të flirtosh me shoqet e tua. Unë se kuptova në fakt këtë çështjen e flirtit shoqëror. Unë them është e pamundur sepse unë nuk flirtoj me shoqet e mia. Këtë anë unë nuk e kuptova. Nuk di çfarë të them”, tha Amosi.

Më shumë