Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
4.6kmh
75 %
Hën
26 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

Ish-banori i “Big Brother” bëhet baba për herë të parë

Lajme të ngjashëm

Ish-banori i “Big Brother Albania 9”, Damiano Agalliu është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë Damiano përmes një postimi në llogarinë e tij në “Instagram”.

“Axel Agalliu 08/06/2023. Faleminderit o zot per kete mbrekulli qe me dhurove, faleminderit qe me ruajte bashkshorten dhe djalin tim, qe çdo shkoj me sukses. Faleminderit dhe bashkshortes sime, nje heroin e vertet.”

Ish-banori i “BB” njoftoi se partnerja e tij ishte shtatzënë në dhjetor të 2022. Kujtojmë që Damiano u martua në dhjetor 2019 me Sarën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Damiano Agalliu (@damiano.agalliu)

Më shumë