Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

Isaac fëlliq Dua Lipën në Met Gala, hutohet pas të pasmeve të Jennifer Lopez

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa mbrëmjen e djeshme ka marrë pjesë për herë të parë në një ndër eventet më të rëndësishme të modës, si ai i Met Gala.

Dua u shoqërua nga i dashuri i saj Isaac Carew, i cili është mjaft i adhuruar nga shqiptarët.

Ndonëse këngëtarja shkëlqeu në tapetin e kuq me veshjen e dizenjuar nga Versace, duket se i dashuri e ka bërë të kalojë një moment të sikletshëm.

Isaac Carew ka harruar për një moment Duan, pasi ka mbetur mbrapa dhe është hutuar duke parë të pasmet e Jennifer Lopez.

Nuk dihet si ka qenë reagimi i shqiptares, por kjo foto tashmë ka bërë xhiron e rrjetit.

-640-0-5cd14c88037ce.jpg

-640-0-5cd14c857ab06.jpg

-640-0-5cd14c762a552.jpg

Më shumë