Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Ilva Tare 4-muajshe shtatzënë

Lajme të ngjashëm

Gazetarja Ilva Tare është në pritje të fëmijës së saj të parë nga bashkëjetesa me deputetin e Partisë Demokratike, Eduart Selamin.

Pas shpalljes së fejesës së tyre para një viti, ata do të zgjerojnë familjen e tyre me një pjestar të ri.  Nuk dihet ende gjinia e bebes, po ashtu nuk dihen detaje as për martesën e tyre.

“Është një çështje që unë dua t’a mbaj private. Kam zgjedhur të mos prononcohem në asnjë media në lidhje me këtë.”-është shprehur Tare.

Çifti bashkjeton në një apartament në Tiranë dhe daljet e tyre së bashku në publik nuk janë të shpeshta.

Selami është baba i tre fëmijëve nga martesa e tij e parë me ish-“Miss”-in Pegi Vreto, ndërsa Ilva nuk ka pasur fëmijë nga martesa me jordanezo-amerikanin Majd Nuri Shafiq.

 

Më shumë