Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Ilir Meta dhe Edmond Panariti nën një portokalle

Lajme të ngjashëm

Ilir Meta këtë të shtunë ka zgjedhur të bëjë një foto duke mbajtur një portokall në dorë me ministrin e Bujqësisë Edmond Panariti.

Të dy duken shumë të qeshur në sfondin e një parcele pjellore agrumesh.

Urojmë që pas kësaj, pjelloriteti në tokat tona të jetë edhe më i vrullshëm nga ç’duket në foto.

Më shumë