Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
4.6kmh
0 %
Die
21 °
Hën
29 °
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
29 °
E diel, 1 Tetor, 2023

Ilaçi që pretendohet se reklamohet nga mjeku i QSUT-së, reagon Ervin Rapushi: Medikament fantazëm për të cilin s’kam folur kurrë

Lajme të ngjashëm

Mjeku reumataolog në QSUT, ka përgënjeshtruar lajmet që qarkullojnë në medie për një ilaç “magjik” i cili eliminon dhimbjen e kockave dhe rikthimin e nyjeve dhe shpinës në të njejtën kohë.

Në medie qarkulloi lajmi  se eksperti në biologjinë molekulare, ka dhënë një intervistë duke e reklamuar këtë medikament.

Ndërkohë, Rapushi bëri me dije për Newsbomb.al se atë intervistë nuk e ka dhënë kurrë, duke përgënjeshtruar reklamimin e këtij medikamenti.

Për Newsbomb.al, mjeku reumatolog ka thënë shkurtimisht: “Atë intervistë për medikamentin fantazëm nuk e kam bërë kurrë”.

Më shumë