Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

I zhdukur prej dy javësh, gjendet 27-vjeçari shqiptar në Kretë (Emri)

Lajme të ngjashëm

Është gjetur shëndoshë e mirë 27-vjeçari shqiptar, i cili ishte zhdukur prej disa ditësh Vryses Apokoronou në Kretë.

Mediat greke bëjnë me dije se 27-vjeçari Xhulio Hoxha është gjetur duke u endur në një pyll në zonën e Tympakit.

Shqiptari rezultonte i zhdukur prej datës 27 maj dhe familjarët e t tij ngritën alarmin në polici të shqetësuar se mos djalit të tyre i kishte ndodhur diçka e keqe. I riu tashmë është marrë nga autoritetet greke dhe po merr shërbimet mjekësore.

Gjendet 27-vjeçari shqiptar, Xhulio Hoxha
Gjendet 27-vjeçari shqiptar, Xhulio Hoxha

Më shumë