Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

I vuri flakën mbeturinave, digjet vetë burri në Shkodër

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbarë opinionin, pasi një person është djegur në Shkodër.

Teksa po mundohej të digjte mbeturinat, 74-vjeçari ka humbur kontrollin e zjarrit duke u përfshirë edhe vetë në flakë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gomsiqe, ndërsa fatkeqësisht 74-vjeçari me iniciale P.N. ka gjetur vdekjen.

Njoftimi i policisë:

Më datë 15. 10. 2018, në fshatin Gomsiqe, shtetasi P. N., vjeç 74, banues në këtë fshat, duke djegur mbeturina, i ka dalë zjarri nga kontrolli dhe në përpjekje për të fikur zjarrin është djegur e ka gjetur vdekjen. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër, për ngjarje aksidentale.

Më shumë