Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

I moshurari nga Tirana nuk mban mend adresën, Policia kërkon ndihmën e qytetarëve (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Një qytetar nga Tirana është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Nr. 5, pasi nuk mban mend banesën e tij.

Uniformat blu të kryeqytetit  kërkojnë ndihmën e qytetarëve që mund të keni dijen për familjarët e tij dhe të telefonojnë në numrin e vënë në dispozicion. Dyshohet se i moshuari vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Kamzë/Informacion paraprak:

Më datë 31.03.2023, është konstatuar në Kamzë, i vetëm, një i moshuar që dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor. I moshuari nuk mund të identifikohet, nuk e mban mend banesën ku jeton dhe është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Nr. 5. Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë fton qytetarët që mund të kenë dijeni për familjarët e tij të telefonojnë në numrin pa pagesë 112.

Më shumë