Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Habiten banorët në Sarandë, turisti shkon në market me “br*kë nëpër këmbë” (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Një turist i huaj që ka shkuar në market me të brendshme ka habitur banorët e Sarandës. Ai është fotografuar dhe pamjet janë publikuar në mediat lokale atje, ndërsa tani po bëjnë xhiron e rrjetit.

Një skenë sa e turpshme aq edhe qesharake. Çifti i burrave ka hyrë në market i pashqetësuar, ndërsa njëri prej tyre kishte “br*kët nëpër këmbë”. Madje, edhe të brendshmet duket se janë femrash dhe jo meshkujsh.

Më shumë