Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
4.6kmh
0 %
Die
21 °
Hën
29 °
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
29 °
E diel, 1 Tetor, 2023

Habit babai i Meghan Markle, i kërkon të bijës falje

Lajme të ngjashëm

Babai i Meghan Markle, Thomas Markle, i la të gjithë të befasuar me lëvizjen e tij të fundit, duke i kërkuar falje vajzës së saj, ndërsa tha: “Më falni nëse kam bërë ndonjë gabim”.

Thomas, 79 vjeç, dëshiron dëshpërimisht të pajtohet me Dukeshën e Sussex-it dhe gjithashtu dëshiron të takojë nipërit e tij, Princin Archie dhe Princeshën Lilibet, para se të vdesë.

Gjatë paraqitjes së tij në Good Morning Britain, Thomas tha: “Unë jam një baba me të vërtetë i dashur dhe ajo e di këtë, dhe nuk ka asnjë justifikim për të trajtuar mua në këtë mënyrë.”

Ai shtoi: “Meghan jetoi me mua nga klasa e gjashtë deri në shkollën e mesme dhe kurrë nuk kam parë diçka të tillë. Nuk kam parë kurrë llojin e gruas në të cilën ajo u shndërrua. Jam i shokuar. Ajo nuk është personi që e njihja si vajza ime.”

79-vjeçarja vazhdoi: “Unë jam gjithmonë këtu për të, unë ende e dua – do ta dua përgjithmonë. Kjo nuk do të ndryshojë kurrë, por dua që ajo të më afrohet dhe të më lërë të shoh nipërit e mbesat e mia dhe le Unë kam pak qetësi. Njerëzit shkojnë në burg për pesë vjet dhe ata janë të falur – unë nuk kam bërë asgjë.

“Gjithmonë do të kërkoja falje për çdo gjë që kam bërë gabim. Më fal nëse kam bërë”, tha Thomas.

Babai i Meghan gjithashtu e krahasoi veten me babain e Princit Harry, mbretit Charles, duke thënë se të dyve u është hequr kontakti me nipërit e mbesat e tyre. Tani, gjithçka është në dorën e Meghan Markle, nëse do ta falte apo jo të atin.

Më shumë