Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

Grida Duma bën një gafë qesharake përpara kamerave, video publikohet në rrjetet sociale

Lajme të ngjashëm

Grida Duma ka dalë sot përpara mediave për të denoncuar kapjen e 8 ton dorge në Venecia dhe sipas zyrtares së PD-së ngarkesa ishte nisur nga aeroporti(?!) i Durrësit.

Duke qenë shumë e përfshirë në këtë denoncim, Duma ka ngatërruar portin e qytetit nga vjen, me aeroportin, i cili është vetëm një dhe ndodhet në Tiranë.

“8 ton drogë kanë kaluar në aeroportin e Durrësit duke bërë sikur nuk i ka vënë re njeri, por në fakt realiteti s’mund të jetë kurrë i tillë”, ka thënë Duma duke mos e kuptuar lapsusin që kishte bërë.

Policia reagoi pas denoncimit të Dumës duke sqaruar se pas aksionit të organizuar nga autoritetet italiane, nuk rezulton asnjë shqiptar i përfshirë në këtë ngjarje. 

Më shumë