Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Gold AG, një shembull dhune për femijët

Lajme të ngjashëm

Shfaqet si një besimtar i devotshëm mysliman, por shpesh herë veprimet dhe këngët e tij flasin për të kundërtën.

Të njejtën gjë tregon edhe kjo foto, ku reperi Gold Ag shfaqet së bashku me një fëmijë me shkop bejsbolli.

Madje edhe fjalët me të cilën shoqëron fotot janë akoma më shqetësuese: “Me kë të rrish ashtu bëshesh hahhaha”.

Më shumë