Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
64 %
2.6kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

Gjendet trupi i pajetë i një 29 vjeçari, Policia: Mund të jetë hedhur nga kati i gjashtë

Lajme të ngjashëm

Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në pjesën e pasme të Gjykatës së Vlorës.

Trupi i pajetë që i përket shtetasit Arian Diamanti, 29 vjeç. Pas mbërritjes në vendngjarje policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sipas policisë dyshohet që 29 vjeçari mund të jetë hedhur nga kati i 6-të i këtij pallati për shkak të depresionit. Sipas familjarëve, ai kishte probleme dhe vuante nga depresioni, pasi ishte kuruar disa herë në shtetin Grek për këtë problem. Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbulimin dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë