Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
34 %
4.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

Gjendet një kafkë e dekompozuar brenda një qeseje në Berat

Lajme të ngjashëm

Një kafkë e dekompozuar është gjetur këtë të premte, e hedhur pranë varrezave të qytetit në Berat.

Bëhet e ditur se kafka e dekompozuar është gjetur mesditën e sotme pranë varrezave të Burdulliasit dhe ndodhej brenda një qeseje plastike.

Kanë qenë punëtorët e varrezave të cilët kanë konstatuar qesen dhe kanë njoftuar menjëherë policinë. Kafka i përkiste gjinisë femërore por ende nuk dihet se kujt.

Kafka e dekompozuar është transportuar pranë Institutit të Mjekësisë Ligjore, kur edhe do të kryen ekzaminimet e nevojshme që do të përcaktojnë identitetin e saj.

Më shumë