Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Gjendet i mbytur në lumë një person

Lajme të ngjashëm

Trupi i pajetë i një personi është gjetur pak çaste më parë në ujërat e lumit në Pogradec.

Viktima është identifikuar si shtetasi me iniciale B.J, 55-vjeç dhe paraprakisht dyshohet që vdekja t’i ketë ardhur si pasojë e mbytjes në lumë, pasi nga kqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Trupi i pajetë është gjetur në lumin pranë fshatit Slabinjë. Vijojnë hetimet e policisë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë