Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

Gazetarja vesh fustanin e bardhë: Jam nuse me dy dhëndurë

Lajme të ngjashëm

Ndonëse prej disa vitesh e martuar, gazetarja e njohur Fiori Dardha ka vendosur që të veshë së fundmi fustanin e bardhë.

Ajo ka organizuar gjithashtu ceremoninë e dasmës ku personi më special i pranishëm ka qenë djali i saj i vogël.

E veshur me fustan të bardhë, në krah të bashkëshortit dhe djalit të tyre, Fiori shkruan: “Bota ime në një foto të vetme! Jam nuse me dy dhëndurë!”

Më shumë