Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Gazetarja e njohur i nxjerr emrin dhe kërcënon “patronazhisten” e database të PS: Edhe në vrimë të miut të jesh, do të të gjej

Lajme të ngjashëm

Gazetarja Klodiana Lala ka kërcënuar publikisht “patronazhisten” që sipas saj po e spiunon për preferencat politike.

Përmes një statusi në Facebook, gazetarja zbulon identitetin e vajzës, e cila ka hedhur të dhënat e saj për preferencat politike në database-n pretenduar që menazhohet nga Partia Socialiste.

Me anë të këtij postimi Lala paralajmëron vajzën në fjalë, Klaudia M., se do ta gjejë kudo që të jetë dhe se çështjen do të ndjekë në gjyq dhe e këcënon me të njëjt metodë duke i nxjerrë numrin e telefonit dhe emrin.

“Te gjeta shpirt, xhane, zemer…e sheh sa shpejt te shesin kur sherben. E vogel shume ti te spiunosh:) sta thane qe sta thane ke preferoj une politikisht. Sdo e marresh vesh kurre zemra:) meqe kishe nr tim dhe cdo gje tjeter ja dhe joti…”, shkruan Klodiana Lala.

Më shumë