Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Gazetari zbulon “zarfin” e Jozefina Topllit dhe Erion Veliajt: Tani Luljeta shikon një botë me ngjyra

Lajme të ngjashëm

 

 

Ajo eshte e lumtur dhe syte tashme i shenderrijne 

Më shumë