Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

Gazetari ‘ngre në qiell’ Ilir Metën: Ka mbaruar me të gjitha 10-a, ka marrë edhe medalje ari…

Lajme të ngjashëm

Akuzave të analistit Frrok Çupi për ilir Metën, që e quajti presidentitn të “pakulturuar”, i është përgjigjur gazetari Fahri Balliu.

Ai tha në emisionin “Open” se Meta ka qenë një nxënës ekselence dhe ka mbaruar me të gjitha rezultatet 10-ta, ndërsa shtoi se ka marrë edhe medalje ari.

“Presidenti ka qenë një ekselence me të gjitha 10-ta,  ka marrë medalje ari .Të shkojmë tek ajo që në tetë vjet kemi këtë kryeministër që e ka ngritur korrupsionin në një super sistem”, u shpreh gazetari.

Më shumë