Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

“Fotot i kemi flakë”, Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi “arratisen” me pushime në vendin ekzotik

Lajme të ngjashëm

Arjola Demiri  dhe Adriana Matoshi  shpesh herë e kanë treguar miqësinë e tyre të vjetër. Së fundmi dy aktoret janë arratisur me pushime në Egjipt, duke shijuar disa ditë të bukura në shoqërinë e njëra-tjetrës. Ka qenë Arjola e cila ka ndarë disa foto me mikshën e saj me mbishkrimin:

“Edhe jemi zënë këto ditë për mospërputhje karakteresh, jo plazh, jo xhirojmë, tani jo pastaj, jo restorant italian, jo japonez hehe por fotografitë bashkë i kemi flakë (për çfarë ziheni ju me shoqen e ngushtë)”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjola Demiri (@arjolademiri)

Më shumë