Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
4.6kmh
75 %
Hën
26 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

Fotot dhe videot e Jori Dellit janë të ndaluara në këtë shtet, modelja: Nuk më do…

Lajme të ngjashëm

Jori Delli u kthye në një ndër banoret më të pëlqyera nga publiku pas përfundimit të edicionit të “Big Brother Vip Albania”.

Modelja është shumë aktive në rrjetet sociale ku  shpesh ndanë me ndjekëësit foto dhe video nga përditshmëria apo projektet e ndryshme. Së fundmi bukuroshja brune ka bërë të ditur se është bllokuar nga Rusia dhe nuk mund të shikohet në rrjetet sociale të atij vendi.

Jori ka pubikuar njoftimin që i kishte ardhur ku Rusia i kishte bllokuar një prej videove, duke shkruar: “Rusia nuk më do”.

  Foto e postuar nga Jori Delli

Foto e postuar nga Jori Delli

Më shumë