Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
4.6kmh
75 %
Hën
26 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

FOTOLAJM/ Mike apo rivale? Aktoret e njohura të teatrit shqiptar drekojnë së bashku

Lajme të ngjashëm

Aktoret e njohura të teatrit shqiptarë kanë shijuar një drekë mes mikesh dhe kolegesh.

Aktoret e njohura Zamira Kita, Luiza Xhuvani, Rajmonda Bulku dhe dy mike të tyre janë parë duke drekuar së bashku. Ato shihen të buzëqeshura, teksa pozojnë para fotografit.

Edhe pse gjithmonë është thënë se ato janë rivale, duket se nuk është kështu, profesioni i ka bërë mike, madje edhe shumë të mira.

Më shumë