Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Fotoja e parë si çift presidencial, bashkëshortja e Biden ‘fsheh’ fjalën ‘zëvendës’: Presidenti jeton këtu (DETAJI NË KAPELEN E JOE BIDEN)

Lajme të ngjashëm

Jill Biden do të jetë Zonja e Parë e SHBA që nga 20 janari, ditë kur pritet që bashkëshorti i saj Joe Biden të betohet si Presidenti i SHBA.

Çifti Biden ka postuar foton e parë si çift presidencial, ku shihen duke mbajtur një pankartë në dorë, e cila duket të jetë e vjetër, pasi shkruan “Dr dhe zv.presidenti Biden jeton këtu”.

Por Jill biden e ka fshehur pjesën ku lexon “zëvendës”, për të treguar që Joe Biden tashmë është Presidenti i ri, ndërsa krah fotos shkruan se “Joe Biden do të jetë president për të gjitha familjet tona”.

Ndërkohë presidenti i sapozgjedhur Joe Biden mban një kapele në të cilën shkruhet “ne sapo bëmë 46”, për të treguar se është presidenti i 46 në historinë e SHBA.

Më shumë