Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
2.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 30 Shtator, 2023

FOTO/ Zhduket 62-vjeçari nga Korça, familja ngre alarmin në Polici: Vuan nga zemra

Lajme të ngjashëm

Një 62-vjeçar nga Korça ka humbur kontaktet me famijen e tij. Bëhet fjalë për shtetasin Muharrem Aliçkolli, i cili nuk ka kontaktuar me famijarët që prej mëngjesit të djeshëm.

Kanë qenë ata që kanë bërë denoncim në polici, ndërsa kërkojnë ndihmën e medies dhe kujtdo tjetër që e sheh.

Sipas tyre 62 vjeçari vuan nga diabeti dhe ka probleme me zemrën. Ndërkohë Policia e Korçës po punoon për gjetjen e tij.

Në foto: 62-vjeçar i zhdukur Muharrem Aliçkolli

Më shumë