Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
2.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 30 Shtator, 2023

FOTO/ Mijëra euro për një natë, pushimet luksoze të Arjola Demirit dhe Adriana Matoshit

Lajme të ngjashëm

Tashmë të gjithë e dini që Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi janë shoqe të ngushta. E çfarë bëjnë dy shoqe të ngushta? Sigurisht që udhëtojnë dhe këtë gjë kanë bërë së fundmi edhe dy vajzat.

Destinacioni i radhës për dy shoqet ka qenë Egjipti dhe sigurisht nuk kishin si të mungonin as edhe fotot.

Ka qenë vetë Arjola e cila në llogarinë e saj në “Instagram”, ka publikuar disa foto krah Adrianës dhe shkruan:  Edhe jemi zënë këto ditë për mospërputhje karakteresh, jo plazh, jo xhirojmë, tani jo pastaj, jo restorant italian, jo japonez hehe por fotografitë bashkë i kemi flakë (për çfarë ziheni ju me shoqen e ngushtë).

Ndërkohë,  këto pushime të artisteve mund të quhen me plot gojën luksoze, pasi mjaftoi një kërkim i vogël në internet dhe rezultoi se hoteli ku ato po qëndrojnë arrin mbi 1 mijë euro nata.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjola Demiri (@arjolademiri)

Më shumë