Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

FOTO/ Makina luksoze e Ronaldos aksidentohet në Spanjë, përplaset keq me murin

Lajme të ngjashëm

Një prej makinave të Cristiano Ronaldos është përplasur në Majorka. Incidenti po hetohet nga policia, për makinën Bugati të Ronaldos që kushton rreth 2 milionë euro.

Drejtuesi, i cili raportohet se nuk është Ronaldo, humbi drejtimin dhe u përplas afër vendit ku ylli portugez po kalon aktualisht pushimet me familjen e tij.

Pjesa përpara është prishur, ndërsa investiguesit tregojnë se nuk ka makinë tjetër të përfshirë. Drejtuesi i makinës nuk ka pësuar dëmtime dhe gjithçka mendohet të ketë qenë aksidentale.

Më shumë