Tirana
broken clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
30 %
4.1kmh
75 %
Mër
29 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

‘Flamuri më i bukur në botë Alban’, komentatori i njohur bëhet baba për herë të parë (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Gazetari dhe komentatori i njohur i Digitalb, Alban Xhihani është bërë baba për herë të parë.

Mësohet gjatë ditës së sotme, bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë një vajzë.

Lajmin të ditur e ka bërë vetë gazetari përmes një foto të publikuar në Instagram, ku shfaqet dora e vajzës.

‘I bekuar. Kryevepra ime’, shkruan Albani përkrah fotos.

Theksojmë që të gjithë e kujtojnë Albanin nga shprehja e famshme e thënë nga kolegu i tij Dritan Shakohoxha, gjatë ndjeshjes së kombëtares sonë me Serbinë, që do bëhej hit më vonë: ‘Ky është flamuri më i bukur në botë Alban’.

Screenshot_5.png

Screenshot_4.png

 

Më shumë