Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
2.6kmh
75 %
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
Sht
26 °
E martë, 26 Shtator, 2023

Feston ditëlindjen, Ledri Vula merr dhuratën e veçantë (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Ledri e ka postuar videon dhe në Instagram, teksa shihet i rrethuar nga fansat duke i fryrë qirinjëve të tortës.

what a feeling ?

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Më shumë