Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

Fejohet Jennifer Lopez, ja si uron Barack Obama

Lajme të ngjashëm

Barak Obama me një shënim të shkruar me dorë, ka uruar Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez për fejesën e tyre.

Ish-Presidenti i SHBA dhe gruaja e tij, Michelle Obama, i dhanë çiftit të lumtur vulën e tyre të miratimit me mesazhin e përzemërt.

‘Jennifer dhe Alex, Michelle dhe unë thjesht donim t’ju përgëzonim për fejesën tuaj’, lexohet në shënimin.

Screenshot_1.png

Më shumë