Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
4.6kmh
0 %
Die
21 °
Hën
29 °
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
29 °
E diel, 1 Tetor, 2023

FCB Bomb

FOTOLAJM/ Kamera fikson vajzat e gazetarit shqiptar me fanellat kuqezi, gjithë stadiumi në Amerikë i duartroket

Emocione të forta janë shënuar gjatë ndeshjes së New England Revolution dhe Charlotte FC në Gillette Stadium. Por, këto emocione janë dyfishuar dhe trefishuar...

Edi Rama tregon në Berlin si nisi basketbollin dhe pasionin për vizatimin: Shtoja centimetrat e skuadrës, por jo pikët në lojë

Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar këtë të premte për bashkëbisedimeve në forumin e ri ndërkombëtar “Berlin Global Dialogue”, ku është pyetur dhe...

Monika Kryemadhi e fiksuar pas palestrës, tregon format perfekte trupore (VIDEO)

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi, që prej momentit kur bashkëshorti i saj Ilir Meta la postin e Presidentit dhe u fut sërish...

“Je pjesë e tufës së mbështet Edi Ramën”, drejtoresha e Tiranës i kthehet ndjekësit: Ke nevojë për mjekim, vlerën time nuk e përcakton ti

Goldi Halili ka hapur në Instagramin e saj një rubrikë ku të gjithë kishin mundësi të bënin pyetje anonime. Drejtoresha e klubit të Tiranës...

Ilaçi që pretendohet se reklamohet nga mjeku i QSUT-së, reagon Ervin Rapushi: Medikament fantazëm për të cilin s’kam folur kurrë

Mjeku reumataolog në QSUT, ka përgënjeshtruar lajmet që qarkullojnë në medie për një ilaç “magjik” i cili eliminon dhimbjen e kockave dhe rikthimin e...

Ushqimi “i vogël” që mbron zemrën, ndihmon tretjen dhe forcon sistemin imunitar

Një farë e vogël, pjesë përbërëse e kuzhinës greke, por edhe aziatike, afrikane dhe të Lindjes së Mesme, përmban shumë përbërës jashtëzakonisht të dobishëm...

I lodhur nga hallet e qytetarëve, kryebashkiaku socialist çlodhet me këmbët mbi tavolinën e zyrës

Hallet dhe problemet e banorëve të Ersekës duhet të jenë të shumta, aq sa e kanë detyruar kryebashkiakun socialist Erion Isai të qëndrojë në...

Blendi Fevziu publikon pamjet: Kjo është vila në Kep Merli ku pushoi Dua Lipa dhe vajza e Trump

Moderatori dhe gazetari i njohur Blendi Fevziu ka publikuar pamjet e asaj që thotë se është vila më e madhe private në plazhin e...

VIDEO/ Berberi fierak që qethi Edi Ramën: I pagoi lekët, por e teproi me bakshishin

Fabiani, berberi fierak që qethi Edi Ramën këtë verë, ka treguar në një emision televiziv se kryeministri i ka paguar paratë si çdo klient...

Aleksandër Çipa kujton vitin kur e goditën për vdekje me bajoneta: Vriteni qenin!

Vitet 97’- 98’ kanë qenë të vështira për shqiptarët, veçanërisht për gazetarët që duhej të kalonin përtej banditëve dhe plumbave për të raportuar realitetin...

Lajmet e fundit