Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

Fansat e kritikuan për takat në palestër, këngëtarja: Nuk keni qenë ndonjëherë në ‘Fitness’

Lajme të ngjashëm

Të shumta kanë qenë reagimet në profilin e facebook të këngëtares Rovena Stefa pas fotos së publikuar prej saj, ku shihej me taka në palestër. Komentuesit e kanë quajtur anormale se si mund të ushtrohesh në palestër me taka të larta.

Rovena ka reaguar sërish për komentet duke u shprehur se i vinte të qeshte pasi ata që e kritikonin nuk kanë qenë ndonjëherë në Fitness. Më pas ajo sqaron se takat i kishte veshur në dhomën e zhveshjes pasi kishte përfunduar ushtrimet.

“Sa më vjen me qesh me komentet e disa njerëzve që ma merr mendja as kanë qënë kurrë ndonjëherë në Fitness dhe japin këshilla për takat e mia. Takat i vesha në dhomën e zhveshjes pasi i përfundova ushtrimet me patika(atlete). Mos u mërzitni, paqe Motra”, shkruan këngëtarja.

Më shumë