Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

“Faleminderit edhe nënës, më dha jetën dhe emrin”, Meta publikon foton e veçantë në ditën e lindjes

Lajme të ngjashëm

Ish-presidenti dhe kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta feston sot ditëlindjen e tij të 53-të. AI ka ndarë një foto të veçantë me nënën, kur ishte ende fëmijë, dhe falenderon të gjithë miqtë që e kanë uruar.

Një falenderim ai e ka dhe për nënën, që siç thotë, i dha jetën dhe emrin.

“Falenderoj të gjithë miqtë për urimet e përzemërta që më kanë dërguar dhe dëshiroj që ata të kenë vetëm gëzime! Një falenderim të veçantë e kam për nënën time, e cila më dha jetën dhe emrin”, shkruan Ilir Meta dhe ndan foton e mëposhtme.

Më shumë