Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Ermali dhe Ami, prezantim në Google të “Ami Event”

Lajme të ngjashëm

Ermali dhe Ami dinë të prezantojnë mirë edhe biznesin e tyre kur bëhet fjalë për të. Të gjithë ia njohim humorin Ermalit, dhe prezantimin dinjitoz të vajzës plot nur. Por në këtë foto të dy na shfaqen si biznesmen, në një event të organizuar nga kompania google. “Ami event” duket se është një biznes që shkon shumë mirë për vajzën e ekranit e që sot duket se merret më shumë me të tillë aktivitet. Ndërkohë që çifti arrin t’i bëjë një marketim shumë të mirë e të plotë vetes. Dhe auditori është kurioz të shohë se ç’ndodh. Urime Ermalit e Amit. 

Më shumë