Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
5.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
25 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

“Erën tënde ndjej tani”, pasi ish-i dashuri i dha fund beqarisë, Fifi nuk mban lotët: Ma jep në zemër…

Lajme të ngjashëm

E kur vjen puna te notat muzikore dhe fjalët e shprtit që vetëm Flori Mumajesi di të thurrë të gjithë dorëzohemi.

 E njëjta gjë ka ndodhur edhe me Fifin, teksa ishte duke dëgjuar një nga këngët pjesëmarrëse të “Festivalit Kënga Magjike”  e cila mban vulën e kantautorit, ajo nuk ka mbajtur dot lotët.

E këtë moment “dobësie”, Fifi e ka publikuar në Instagram dhe menjëherë  filluam të mendojmë,  “mos vallë gjendja shpirtërore e këngëtares ka të bëjë me fejesën e ish-të dashurit të saj?”.

“Bash me rruzat e gjakut me kajt , bash pa e pas nplan e as nevoje me ta mledh ni lomsh te fyti .. bash qet ndjenje ma jep #Jetike 🥲 @semijaupajTentova plot here me e bo pa lot po prap ma jep n’zemer.. njejt. Loti thjesht t’shliron . Nuk t’lehteson , thjesht qaq”, shkruan Fiti krah videos në të cilën shihet e pëlotur teksa këndon këngën e Semi Jaupaj, “Jetike”.

Kujtojmë se disa ditë më parë një foto e ish-të dashurit të Fifit ose ndryshe “Stracciatella” ashtu si ajo e thërriste me përkedheli qarkulloi në portale. Në foton e publikuar Xhuljo shihej teksa po puthte të fejuarën e tij.

Më shumë