Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
34 %
4.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

Emina Cunmulaj flak takat dhe hipën majë traktorit, fton për një xhiro Albanën pas shpërthimit emocional

Lajme të ngjashëm

Modelja shqiptare me famë ndërkombëtare, Emina Cunmulaj është gjithnjë kaq e thjeshtë në mënyrën se si i qaset publikut.

Modelja ka hequr takat, ka veshur atletet dhe është vënë në drejtimin e një traktori në Malësinë e Tuzit.

Ndërkaq modelja fton edhe miken e saj Albanën pas atij shpërthimi emocional të disa minutave më parë ku rrëfeu për vështirësitë që ka hasur në jetë dhe mohoi të ishte zënë me Eneda Tarifën “për një copë revistë” ndonëse nuk mohoi zënkën.

“Hajde tash të coj me traktor”, i shkruan modelja-moderatores.

Lexo edhe: Shpërthen Albana Osmani: Nuk jam zënë për një copë revistë. Si më hipën mami dhe daja në një traget

Më shumë