Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

Emërohet drejtori i ri i burgut të Pogradecit (Emri)

Lajme të ngjashëm

Durim Toska është emërua sot drejtor në burgun e Pogradecit.

Bëhet me dije se urdhëri për emërimin e Toskës si drejtor i ri i bugrut të Pogradecit është dhënë ditën e sotme.

Toska ka mbajtur më herët postin e drejtorit të Inspektoriatit të Mbrojtjes së Territorit në bashkinë e Pogradecit. Po ashtu ai ka qenë pjesë e policisë së shtetit si dhe ka drejtuar burgun e Drenovës për disa kohë.

Më shumë