Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

Eliona Pitarka publikon foto pa makeup: I dashuri im mendon se jam e mrekullueshme

Lajme të ngjashëm

Aktorja e njohur Eliona Pitarka është padyshim një nga vajzat më bukuroshe të shoëbizit dhe ndër më të komentuarat.

Pak kohë më parë Eliona deklaroi se është në një lidhje, por identitetin e të dashurit vendosi mos ta tregojë.

Ditën e sotme ai i ka bërë Elionës disa foto që i kanë lënë fansat e saj pa fjalë.

Aktorja shfaqet pa makeup, siç nuk e shohim zakonisht dhe duket shume  eëmbël.

‘I dashuri im mendon se jam e mrekullueshme pa makeup. Ai më tha ‘Dukesh e bukur pa makeup, më lër të të bëj disa foto’, shkruan Eliona.

 

auto_-640-0-5d1292c37d3e51561531118.jpg

 

auto_-640-0-5d1292c40d8ec1561531118.jpg

Screenshot_2.jpg

 

 

 

 

 

 

Më shumë