Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
4.6kmh
75 %
Hën
26 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

E rëndë për familjen shqiptare në Itali, gjejnë djalin 18-vjeçar të pajetë në dhomën e gjumit

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një 18-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në rrethana të paqarta.

I riu Daniel Reci është gjetur i pajetë në dhomën e gjumit mëngjesin e së enjtes nga familjarët e tij. Ata shkuan për ta zgjuar, pasi ai nuk po dilte nga dhoma e gjumit, por kuptuan se ai nuk  po merrte frymë më dhe zemra i kishte ndaluar së rrahuri.

Familjarët njoftuan menjëherë Policinë dhe ambulancën, e cila dërgoi trupin e pajetë të riut në morgun e spitalit San Jacopo, ku është caktohet autopsia për të shtunën, për të zbuluar më shumë rreth shkaqeve të vdekjes së 18-vjeçarit.

Më shumë