Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

U gjet i pajetë nga familjarët në banesë, zbulohet identiteti i 43-vjeçarit në Tiranë

Lajme të ngjashëm

Një person është gjetur i pajetë pasditen e kësaj të diele në një shtëpi në zonën e Ali Demit në kryeqytet.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se viktima është Ardit Sena, 43-vjeç , ndërkohë dyshohet se burri ka mbi një muaj brenda në banesë i pajetë.

Trupi i pajetë i këtij shtetasi është gjetur nga familjarët.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj dhe për nxjerrjen e trupit nga banesa.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 19.06.2022, në rrugën “Sali Nivica”, në banesë, është gjetur nga të afërmit, pa shenja jete, shtetasi A. S., 43 vjeç, i cili jetonte i vetëm.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

foto nga vendi i ngjarjes

Më shumë