Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
2.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 30 Shtator, 2023

E RËNDË në Skrapar/ Avdyl Kapllanaj merr peng për dy orë 36-vjeçarin dhe e rreh

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Skrapar ku një 58-vjeçar ka marrë peng një tjetër shtetas.

Sipas njoftimit të uniformave blu mësohet se shtetasi Avdyl Kapllanaj për rreth dy orë ka marrë peng dhe e ka dhunuar me sende të forta një 36-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në në periferi të qytetit të Çorovodës, në një rrugë të pafrekuentuar.

Ndërkohë, gjatë kontrollit në banesën e Kapllanajt, Policia gjeti rreth 500 gramë lëndë kanabis dhe 550 fishekë luftarak. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Berat, për veprime të mëtejshme.

Më shumë