Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
4.6kmh
75 %
Hën
26 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

E RËNDË në Lezhë/ Mbytet 17-vjeçari në lumin Mat, ishte duke peshkuar

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur pasditen e sotme në Lezhë. Një 17 vjeçar, ende i paidentifikuar është mbytur në lumin Mat, në zonën e quajtur “Ura e Zogut”.

Mësohet se është kërkuar ndihma e menjëhershme e polumbarëve për nxjerrjen e trupit nga uji, ndërsa bëhet me dije se 17-vjeçari ka qenë duke peshkuar.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve.

Më shumë