Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
4.6kmh
75 %
Hën
26 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

E RËNDË në Kurbin/ Mjeti përplas 35-vjeçarin dhe largohet, ndërron jetë rrugës për në spital i riu

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme te Ura e Presës, pranë fshatit Adriatik, Kurbin, në një rrugë rurale.

Burime për mediat bëjnë me dije se një automjet ka marrë përpara një biçikletë dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Drjetuesi i biçikletës është identifikuar si Anton Curraku, 35-vjeçar, i cili është marrë nga ambulanca dhe është nisur për në spitalin e Lezhës, por për fat të keq ka ndërruar jetë rrugës. Ndërkohë, drejtuesi i mjetit ende nuk është identifikuar nga policia e cila ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Më shumë