Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
4.6kmh
0 %
Die
21 °
Hën
29 °
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
29 °
E diel, 1 Tetor, 2023

E rëndë në Korçë, 40-vjeçarja tenton vetëvrasjen me ilaçe

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të marte në Korçë, ku një grua ka tentuar vetëvrasjen.

Mësohet se 40-vjeçarja të cilës nuk i është bërë i ditur identiteti, është dërguar me urgjencë në spitalin e Bilishtit, ku më pas është transportuar në spitalin e Korçës për shkak të gjendjes së rëndë. Dyshohet se gruaja ka tentuar të helmojë veten duke marrë një sasi të madhe ilaçesh.

Sipas asaj që raportojnë mediet, 40-vjeçarja ka patur mosmarrëveshje me bashkëshortin e saj teksa ky i fundit ka qenë më parë i akuzuar për dhunë. Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë