Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

E rëndë në Durrës, 21-vjeçarja bie nga kati i katër, ndërron jetë

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku një 21-vjeçare ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga kati i katërt i pallatit ku banonte.

Bëhet me dije se ka ndërruar jetë shtetësja shtetasja D. M., 21 vjeçe, e cila ka rënë aksidentalisht, nga kati i katërt i pallatit ku banonte.

“Rreth orës 11:30, në lagjen nr. 13, Durrës, dyshohet se ka rënë aksidentalisht, nga kati i katërt i pallatit ku banonte, shtetasja D. M., 21 vjeçe, e cila si pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të kësaj ngjarjeje”, njofton polica.

Më shumë