Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
2.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 30 Shtator, 2023

E RËNDË/ Bie nga lartësia e pallatit ku punonte, humb jetën 50-vjeçari në Sarandë

Lajme të ngjashëm

Një 50 vjeçar ka humbur jetën aksidentalisht ditën e sotme nën Sarandë.

Paraprakisht bëhet me dije se ky shtetas ka qenë duke punuar në një pallat në ndërtim, ka rënë aksidentalisht nga lartësia.  Si pasojë e dëmtimeve të marra 50-vjeçari ka ndërruar jetë në vend.

Sarandë/Informacion paraprak:

Rreth orës 11:30, në lagjen nr.1, Sarandë, shtetasi rreth 50 vjeç, duke punuar në një pallat në ndërtim, dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga lartësia dhe si pasojë e dëmtimeve të marra, ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor vijon veprimet në vendin e ngjarjes, me qëllim dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Më shumë