Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

E mbani mend shahisten e vogël në filmin ‘Dy herë mat’? Ja si duket sot Rudina që kërkonte ‘Edhe akullore, edhe çokollatë’

Lajme të ngjashëm

Me siguri që të gjithë e mbani mend Rudinën, shahisten e vogël që në filmin “Dy herë mat” mundi në shah një nga shahistët më të mirë të Shqipërisë, Ilo Pincin.

Edhe pse nuk e vazhdon më aktrimin, shprehja e saj “edhe akullore, edhe çokollatë”, ka mbetur në mendjen e të gjithë atyre që kanë parë filmin.

Aktorja Manjola Begolli mbaroi studimet për ekonomik dhe sot është një biznesmene,

Ja si duket sot shahistja e vogël Rudina:

MANJOLA-BEGOLLI-5-640x360.jpgMANJOLA-BEGOLLI-6-640x360.jpg

Më shumë