Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

“E kam shumë shoqe”, Robert Berisha flet për marrëdhënien me Norën

Lajme të ngjashëm

Robert Berisha ka ndarë me publikun disa detaje nga karriera dhe jeta e tij private.

Këngëtari foli mbrëmjen e djeshme edhe për raportet që ka tani me ish-bashkëshorten, Nora Istrefi. Teksa u pyet në Kurthin e “Piter Pan” nëse e ka shoqe Norën, ai u pëgjigj:

“Po e kam shoqe dhe gjithmonë do e kem shoqe”.

Kujtojmë se Nora dhe Roberti janë prindër të një vajze, Rene të cilët janë divorcuar disa vite më parë.

Më shumë