Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
2.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Dy gëzime në një ditë, Klea dhe Elgit Doda kurorëzojnë dashurinë, djali i tyre mbysh tre vjeç

Lajme të ngjashëm

Çifti i njohur dhe shumë i dashur për publikun Klea Huta dhe Elgit Doda do të kurorëzojnë nesër  dashurinë e tyre disa vjeçare.

Moderatorja dhe këngëtari nëser do të kurorëzojnë dashurinë e tyre dhe ceremoninë e dasmës do ta mbajnë në bregdetin e Himarës.

Çifti ka zgjedhur që dasmën ta bëjnë me 4 qershor, ditën kur djali i tyre, Kridi do të mbush 3-vjeç.

Sakaq, brime për revistën “Who” bëjnë të ditur se këngëtaret Artjola Toska dhe Juliana Pasha do të ndezin atmosferën e dasmës.

Më shumë